Skip to main content

SEN55 Univerzální senzor prostředí

Senzorový modul SEN55 od společnosti Sensirion kombinuje měření pevných částic, těkavých organických látek, vlhkosti a teploty v jednom zařízení. Senzory SEN55 poskytují kompletně kalibrované výstupy s s digitálním rozhraním, vysoká životnost při provozu 24 h za den a kompaktní rozměry. Kombinace všech měřených parametrů v jediném zařízení umožňuje zákazníkům snížit nároky na návrh a integraci, zkrátit dobu zlepšování a zjednodušit.

Na základě komplexního matematického algoritmu a modelu byl snímač navržen tak, aby vystupoval kalibrovaný digitální signál, který zajistí vynikající přesnost snímání. Snímací součásti na něm mají vysokou odolnost, díky které je kabel schopen pracovat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu po dobu až 10 let. Uživatel má k dispozici tři provozní režimy, které jsou užitečné pro nasazení na okraji. V režimu měření RHT/Gas Only stojí pouze 6,8 mA a v režimu nečinnosti 2,6 mA, zatímco plnou funkci režimu měření lze naprogramovat na zapnutí nebo vypnutí prostřednictvím funkce I2C.

Specifikace

  • Komplexní detekce: Podporuje NOx, PM, VOC, relativní vlhkost, teplotu všech 5 okolních datových signálů, které jsou nepřetržitě snímány.
  • Jeden ovladač pro 8 datových signálů: Dodává 4 typy PM a 4 primární signály okolního prostředí prostřednictvím funkce IIC.
  • Jeden vodič pro všechny datové výstupy: Představuje zjednodušené připojení rodiny Grove, kdy je mezi snímačem a procesorem vyžadován pouze jeden kabel Grove.
  • Vynikající přesnost snímání: Kalibrace plných digitálních signálů na výstupu napájeném systémem Sensirion
  • Vynikající provozní životnost: Zachování jemného výkonu po dobu až 10 let
  • Volitelné režimy pro nasazení s hranou: Režim nečinnosti, pouze RHT/plyn, režim měření pro různé nízkonákladové aplikace na hraně.

Zdrojwiki.seeedstudio.com

Externí odkazy

Ukázkové kódy – github.com

Wiki návod a popis – wiki.seeedstudio.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 4000 Kč
Zobrazit formulář pro nákup