Skip to main content

Twitter chystá nepříjemnou změnu – ověření profilu bude zpoplatněno

Twitter se rozhodl, že od svých uživatelů začne vybírat poplatek za ověření profilu. Tuto službu doposud poskytoval zdarma, avšak nyní se rozhodl, že si za ni řádně účtuje. Za ověření profilu na Twitteru si budete muset každý měsíc zaplatit 7.99 dolarů. Tuto změnu chystá společnost Twitter již od 2023.

Proč Twitter chce zpoplatnit ověření profilu?

Twitter se rozhodl, že si za ověření profilu řádně účtuje, protože to uživatelům přináší určité výhody. Ověřený profil na Twitteru totiž znamená, že je váš profil oficiální a že za ním stojí skutečná osoba či společnost. To je v dnešní době velice důležité, protože se na internetu objevuje stále více falešných profilů. Ověřený profil na Twitteru také znamená, že máte větší šanci, že váš příspěvek uvidí více lidí, protože se zobrazuje vždy na vrchu seznamu.

Jak bude fungovat platba za ověření profilu?

Platba za ověření profilu na Twitteru bude probíhat pomocí služby Twitter Blue. Tato služba je určena pro ty, kteří chtějí mít na Twitteru větší vliv a chtějí za to také zaplatit. Služba Twitter Blue již existuje, avšak zatím byla zdarma. Od 2023 se ale toto změní a služba bude zpoplatněna částkou 7.99 dolarů měsíčně. Za tuto částku budete mít ověřený profil na Twitteru a budete také mít přístup ke všem dalším výhodám, které služba nabízí.

Jaké další výhody nabízí služba Twitter Blue?

Služba Twitter Blue nabízí řadu dalších výhod, které se vám budou hodit. Například budete mít možnost si své příspěvky na Twitteru lepší organizovat a také si je budete moci lépe prohlížet. Služba nabízí také speciální funkci pro čtení příspěvků bez reklam. Další výhodou je, že budete mít možnost odemknout si speciální emojis, které jsou dostupné jen pro platící uživatele.

Kdo bude mít zájem o službu Twitter Blue?

Služba Twitter Blue bude určena především pro ty, kteří chtějí na Twitteru mít větší vliv. Jsou to například podnikatelé, kteří chtějí na Twitteru lépe propagovat své služby či produkty. Služba bude také určena pro všechny ty, kteří chtějí mít na Twitteru lepší přehled o tom, co se děje.

Jak se k této změně staví uživatelé Twitteru?

Změna, kterou chystá Twitter, se samozřejmě nelíbí všem uživatelům. Mnoho lidí se obává, že tato změna povede k vyššímu zpoplatnění dalších služeb, které Twitter nabízí. Někteří uživatelé se také obávají, že se jim bude snižovat kvalita obsahu na Twitteru, protože si budou moci ověření profilu dovolit jen ti nejbohatší.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 4000 Kč
Zobrazit formulář pro nákup