Kombinovaná dodávka aliexpressu

Aliexpress začíná vylepšovat možnosti slučování balíčku do jednoho. Doposud nakupující nemohl vědět, jestli zásilka bude začleněná do kombinované zásilky. Služba Combined Shipping od aliexpressu je bezplatná a zásilka musí splňovat minimální hodnotu. A ta ze všech zásilek musí překročit hranici 5 euro, nebo 6.18 dolarů, je možné, že se hodnota může i změnit. Ale vždy budete vědět, že tam ta minimální celková hodnota je.

Prodejci, kteří se účastní propagace kombinované dopravy, jsou povinni zboží odeslat do 72 hodin.

Výhody slučování zásilky jsou hlavně kvůli možnosti zásilku sledovat. A ještě pak rychlejší dodání, což pak představuje 10-20 dní. Je tam pak i menší riziko ztráty zásilky, ale při doručení zásilky si zkontrolujte před kamerou, jestli tam vše je. Protože bez důkazů se bude spor blbě vyhrávat.

Jeden prodejce může nabízet zboží, u kterého uvede, že bude odeslán kombinovaně, když bude zásilka překračovat minimální cenu. Ale prodejce může tuto výhodu mít jen u některých položek, takže se může stát, že stejný prodejce u jednoho zboží tuto výhodu nabídne a u druhého ne. To ale neznamená, že i to druhé zboží nakonec nebude odesláno společně.

Aliexpress pak nabídne při hledání možnost hledat zboží, které půjde odeslat kombinovaně. Určitě se najdou nakupující, kteří nebudou chtít zásilku mít kombinovanou, pak je možné počkat 3-4 dny, nebo nekupovat přes dopravu Super Economy Shipping.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup